Ušetřete čas s půjčkou bez doložení příjmu

Půjčka, u které není potřeba dokládat příjem, je určena těm, kteří potřebují peníze ihned a bez zbytečných problémů. Díky tomuto typu půjčky se vyhnete zdlouhavé administrativě a byrokracii, kterou nemá rád opravdu nikdo. V rámci internetu lze vše sjednat na dálku. Stačí jen vyplnit a odeslat online formulář. Jedná se především o vyplnění těch nejzákladnějších osobních údajů a také informací týkající se samotné půjčky. Klient si sám volí požadovanou částku a dobu splatnosti. Během několika následujících minut se zákazník dozví, jestli jeho požadavek byl schválen. Pokud ano, peníze jsou poslány na jeho účet skoro okamžitě. 

Co je potřeba k vyřízení půjčky bez doložení příjmu?

Většina těchto nebankovních institucí poskytující tyto služby si vystačí s údaji, které jsou uvedeny v online formuláři, ale může se také stát, že budou požadovat naskenovaný občanský průkaz. Vše se dá vyřešit online anebo po telefonu. Výše těchto půjček se pohybuje okolo 500,- až 50 000,- Kč. Jako nepsané pravidlo se udává fakt, že pokud žádáte o nižší částku, tím se zvyšují Vaše šance na schválení půjčky.  

Proč neposkytujeme půjčku bez doložení příjmu?

Seriozní poskytovatel nebankovních půjček má velký zájem na tom, aby se mu vynaložené prostředky vrátili. Ověřit příjem žadatele vyžaduje zákon, je tedy nutné doložit Váš finanční příjem. Jaký příjem stačí doložit? Na základě Vaší žádost Vám poradí náš úvěrový poradce. Požádejte o půjčku právě teď.

 

zadost zamestnanec  zadost osvc