Snadným řešením pro Vás může být půjčka bez registru

Dostat se do registru dlužníků není vůbec složité, ale právě naopak. Na druhou stranu dostat se z něj už je o něco komplikovanější. Řešením v takovémto případě může být půjčka bez registru, která nebývá moc vysoká, většinou kolem 10 000,- Kč. Nabídka je však natolik velká a rozmanitá, že je možné narazit i na vyšší a lepší nabídku. Na tento typ půjčky narazíte skoro u všech nebankovních společností na trhu. 

 

Na co si dávat pozor u půjčky bez registru

 

U tohoto typu půjčky je nejdůležitější vždy splácet včas, nebo možné problémy se splácením ihned řešit s poskytovatelem dané služby. Dalším řešením je myslet trochu dopředu a zvolit si půjčku s možností odkladu splácení. U půjčky bez registru většinou narazíte na vyšší úrok než u jiných nabídek, jelikož se jedná pro společnost rizikovější službu. V bankovním sektoru se řídí přísnějšími pravidly a vždy se tam kontrolují registry dlužníků (většinou SOLUS). Pokud je potenciální klient v tomto registr uveden, nemá šanci bankovní půjčku získat. Řešením je právě půjčka nebankovní cestou. 

Zadatelé o půjčky vždy prověřujeme v registru dlužníků, negativní zápis v registru neznamená zamítnutí žádosti o půjčku, zkoumáme také jeho závažnost.

zadost zamestnanec  zadost osvc