Podnikatelské půjčky nejen pro živnostníky, ale také pro s.r.o.

Založili jste společnost s ručením omezeným a zjistili, že jste si špatně vypočítali počáteční rozpočet a náklady pořád rostou? Nebo Vás zasáhla jiná nečekaná událost a vy nemůžete své podnikání pořádně rozjet? Využijte nabídky půjčky, která je určena přímo pro Vás. Můžete se poohlédnout např. po půjčce pro začínající podnikatele, která v některých případech jde napsat přímo na Vaši s.r.o. Vyřešíte svůj problém a jednoduše splatíte půjčku, jelikož pomocí nově nabytých financí svůj podnik pořádně rozjedete.

Kde pro půjčku pro s.r.o.?

V dnešní době máte možnost si zažádat o podnikatelskou půjčku jak v bankovním, tak také v nebankovním sektoru. Nabídek na trhu je dneska opravdu mnoho. U nebankovní instituce však máte větší jistoty, že půjčku Vám schválí. Většinou se jedná o stejnou půjčku, která je určena i pro živnostníky. Výběr je jen na Vás, ale je vhodné se obrátit na prověřenou instituci s dobrými referencemi.

Půjčujeme jak fyzickým, tak právnickým osobám. Vyplňte u nás žádost a veškeré Vaše dotazy zodpoví profesionální úvěrový specialista.

 

zadost osvc