Je možno využít i půjčky pro zadlužené

Existuje několik nebankovních institucí, které jsou ochotné půjčit i dlužníkům. Je na každém z nás zvážit své možnosti, a pokud jsme si jisti, že dokážete dostát všem závazkům, není zase takový problém se uvázat k další půjčce. Do této bezvýchodné situace se může dostat opravdu kdokoliv. Vždy se může něco nečekaně pokazit, důležité je však vytrvat a problém vyřešit. Půjčka mimo bankovní sektor v tomto případě je možná, i když momentálně nemáte žádnou práci.

Půjčky pro zadlužené opravdu existují!

Samozřejmě, že není možné si sjednat jakoukoliv půjčku, pokud se nacházíte v dané situaci. Je tady však velká možnost, že narazíte na službu, při které se do registru dlužníku nenahlíží. Do registru dlužníku nahlížejí instituce, jako jsou banky, leasingové společnosti, ale právě někdy i nebankovní společnosti. Důvod jejich počínání je jasný, jedná se o prověření důvěryhodnosti potenciálního klienta. Stačí si jen zvolit takovou instituci, která zmíněnou kontrolu neprovádí.

Zadatele o půjčku prověřujeme v registrech dlužníků. Samotná existence zápisu v registru dlužníků neznamená negativní výsledek žádosti. Také záleží na závažnosti zápisu. 

zadost zamestnanec  zadost osvc